×
Наші послуги

Інженерно-геодезичні дослідження в будівництві

Ціна на послугу

Інженерно-геодезичні дослідження мають на увазі визначення стану місцевості, де буде проводитися будівництво. Іншими словами, це дослідження ділянки перед будівництвом. Воно допомагає підрахувати витрати на зведення майбутнього об'єкта.

Інженерно-геодезичне дослідження складається з:

1. Створення планово-висотної основи.

2. Топографічної зйомки ділянок і будмайданчиків.

3. Визначення координат і висот геологічних виробок та гідрологічних створів.

Вони передбачають розбивку площі, визначення меж ділянки, оцінку гирла свердловин і т.д. Ви дізнаєтеся, наскільки складним буде процес спорудження і наскільки він доцільний в матеріальному плані.

Як проходять інженерно-геодезичні вишукування

1. Проводяться підготовчі роботи.

Компанія АЛЬФА-ЗЕМ готує необхідні документи, складає технічне завдання, в якому прописує наступну інформацію: відомості про ділянку, її розташування, стан і залягання породи, властивості підземних вод, терміни робіт.

Далі укладається договір на виконання робіт із замовником. У ньому прописуються терміни виконання, об’єми замовлення, вартість і відповідальність обох сторін.

Ціна послуг компанії АЛЬФА-ЗЕМ стартує від 1000 грн.

Ви завжди можете зателефонувати
та безкоштовно проконсультуватися,
не гайте часу, дзвоніть!

Ми враховуємо матеріали минулих досліджень і визначаємо, які ще роботи потрібні замовнику. Вартість замовлення залежить від його складності і кількості дій, які потрібно виконати нашим співробітникам.

2. Оцінка стану території та польові роботи.

На цьому етапі експерти визначають характеристики ділянки. Дані про рельєф, та інших факторах допомагають визначити конструкцію і способи будівництва майбутньої будівлі, а також методи усунення виявлених недоліків.

Топографічна зйомка дає можливість зафіксувати характер рельєфу, розташування суміжних споруд та комунікацій на Вашій на ділянці.

3. Оцінка території, де буде проходити будівництво.

На цьому етапі і замовнику, і фахівцям можна спокійно зітхнути, адже справа залишилася за малим - скласти виконавчу зйомку території. Співробітники компанії аналізують всі отримані дані і обробляють їх.

Замовник отримує зйомку з технічними характеристиками надземних і підземних споруд, картами, розрізами та іншої важливої ​​для будівництва інформацією.

Інженерно-геодезичне дослідження - процес не швидкий, але компанія АЛЬФА-ЗЕМ здатна скоротити його щонайменше на тиждень. У нас працюють всі фахівці, які уповноважені виконувати такі роботи.

Отримати безкоштовну консультацію
Ваш телефон: