×
Наші послуги

Інженерно-геодезичне проектування

Ціна на послугу

Інженерна геодезія - наука складна. Вона вивчає методи, процеси і рішення, які використовуються при дослідженні, проектуванні, будівництві та експлуатації споруд різного призначення.

Чому інженерна геодезія так важлива?

Будівництво будь-якого об'єкта починається з розмічальних робіт на місцевості і виконується під постійним контролем інженерно-геодезичної служби. До початку будь-яких робіт геодезисти здійснюють зйомку ділянки місцевості, щоб розробити топографічні плани, профілі, систему опорних точок і інші вихідні дані для проектування.

За допомогою геодезичних вимірювань з максимальною точністю зберігаються необхідні геометричні форми і елементи проекту будівництва. По завершенню будівельних робіт виконуються відповідні геодезичні вимірювання, мета яких - перевірити стійкість конструкції і виявити можливі деформації під впливом різних факторів.

Інженерно-геодезичне проектування: коли слід почати?

Сучасні техніки будівництва неможливі без застосування геодезичних способів розмітки інженерних конструкцій на місцевості - це твердження навіть не обговорюється. Але розуміння недостатньо, необхідно знати, коли і за яких умов слід починати інженерно-геодезичне проектування. Його здійснюють на стадії проектування інженерних споруд, що гарантує високу точність і виключає грубі похибки в плануванні.

Що включає в себе цей процес?

1. Складання профілів, планів, топографічних карт в необхідних масштабах для проектування конструкцій. Тут важливу роль відіграють тип будівництва, види конструкцій та будівель, густота розміщення комунікацій, ступінь благоустрою території, характер забудови і природних умов.

2. Визначення розміщення основних осей, меж будівель і конструкцій на місцевості, а також інших характерних для них точок відповідно до плану будівництва.

3. Рішення задач вертикального і горизонтального планування. Це важливий комплекс робіт, які виконують з метою реорганізації існуючого ландшафту. У підсумку визначають сприятливі умови експлуатації забудованої території, налагоджують поверхневий стік опадів, створюють зручності для людей.

Ви завжди можете зателефонувати
та безкоштовно проконсультуватися,
не гайте часу, дзвоніть!

Інженерно-геодезичне проектування - процес складний. Якщо всі три слова вам ні про що не говорять, значить потрібно звернутися до фахівців. Дані роботи не під силу виконати людині, яка не володіє практичними навичками в інженерно-геодезичному проектуванні. Кожна неточність може зіграти злий жарт з вашою спорудою, тому зверніться за допомогою до професіоналів АЛЬФА-ЗЕМ.

Ціна даної послуги стартує з 1000 грн, а фінальна вартість залежить від кількості виконаних робіт.

Отримати безкоштовну консультацію
Ваш телефон: