×
Наші послуги

Спостереження за деформаціями основ і фундаментів будівель

Ціна на послугу

Що мається на увазі під деформацією фундаментів будівель? Осадка і просадка споруд. Ви ніколи не стикалися з цими процедурами? Тому давайте більш детально розберемося в цих поняттях і з'ясуємо, чим вони відрізняються один від одного і до яких наслідків можуть привести.

Деформація в подробицях

Осадка споруди - це цілком природний процес, що спостерігається після закінчення будівництва будь-якої будівлі. Під вагою зведеної споруди ґрунт ущільнюється, і, як наслідок, всі точки будівлі знижуються в порівнянні з їх початковим рівнем. Це явище тимчасове, і воно завершується через кілька років після зведення будівлі.

Просадка споруди - більш небезпечне явище. Це теж пов'язано з ущільненням ґрунту, але на відміну від першого випадку, при осіданні всі точки будівлі знижуються не рівномірно. Це призводить до таких небезпечних наслідків, як крен і обвалення будівлі. Найбільше схильні до просідання будівлі, зведені на нестійких основах, побудовані над лініями метро або ґрунтовими водами.

Саме тому важливо проводити регулярний моніторинг стійкості основ, особливо в перший час після зведення будівлі. Геодезичне спостереження такого роду дозволить вчасно визначити просідання споруди і ліквідувати всі загрози подальших деформацій і уникнути руйнівні наслідки.

Ви завжди можете зателефонувати
та безкоштовно проконсультуватися,
не гайте часу, дзвоніть!

Що включає в себе спостереження за деформаціями фундаментів?

Геодезичне спостереження за станом фундаменту необхідно проводити регулярно: раз на місяць або півмісяця. Циклічність спостереження залежить від загальної швидкості осідання будинку. Сам комплекс спостереження від фірми АЛЬФА-ЗЕМ включає в себе наступні дії:

• визначення осідання або просідання споруди;

• з'ясування планових зсувів споруд;

• визначення кренів висотних споруд.

Саме вимірювання відбувається шляхом зіставлення контрольних точок на самій будівлі з контрольними точками, що знаходяться за його межами. Для виконання якісного вимірювання необхідно хороше і дороге устаткування.

Фірма АЛЬФА-ЗЕМ вже 6 років спеціалізується на проведенні геодезичних робіт у будівництві, включаючи спостереження за тим, як «веде себе» фундамент після будівницва. Близько 800 успішних проектів говорять про наш відповідальний підхід до кожного проекту.

Ви можете нам довіряти ще тому, що наші виміри точні на 100%. Ми дбаємо про наших замовників, і дорожимо своєю репутацією, тому ніколи не відступаємо від стандартів виконання геодезичних робіт. Все це робить нас експертами в питаннях геодезії та землеустрою.

Вартість послуги спостереження за деформаціями фундаменту будівель - від 1000 грн.

Ціна залежить від рівня складності проекту, загального обсягу роботи і витраченого на нього часу.

Отримати безкоштовну консультацію
Ваш телефон: