×
Наші послуги

Геодезичний супровід монтажу елементів будівельних конструкцій

Ціна на послугу

Проведення геодезичних робіт життєво важливе під час будівництва будівель будь-якого типу та для будь-яких цілей. З цим згоден кожний: як приватна особа, так і досвідчений бізнесмен, і представники передових будівельних кампаній. І все ж багато з них звужують функції геодезістів та недооцінюють важливість їх присутності на кожному етапі будівництва.

Вони вважають, що геодезичні роботи слід проводити тільки на двох етапах: на початковому – під час розробки плану будівництва; і на фінальному – перед сдачею об’єкта в експлуатацію. Однак такий підхід – величезна помилка.

Геодезичний супровід під час монтажних робіт: навіщо це потрібно?

Ще раз підкреслимо: геодезичний супровід вкрай важливо проводити безперервно, тобто на всіх етапах будівництва. І ні в якому разі не можна нехтувати ним під час монтажу конструкції. І ось кілька на те причин:

• Від того, наскільки якісно буде «зібрано» ваш будинок, залежить його надійність і довговічність.

• Будівельні елементи завжди піддаються попередніми вимірами перед їх установкою. Це дозволяє виявити технічний брак і виключити з роботи негідні для будівництва елементи.

• Нанесення настановних і осьових відміток, установка технологічного обладнання, закріплення висотних маяків і т.д. - Без усього цього неможливо уявити собі точність і надійність «збирання» майбутньої будівлі.

• Ретельний контроль на кожному етапі - єдиний спосіб вчасно виявити і виключити помилки або відхилення під час монтажних робіт. А можливо, навіть внести зміни в початковий проект.

Ми пропонуємо Вам довірити цей складний і вкрай важливий етап роботи професіоналам з АЛЬФА-ЗЕМ. 6 років досвіду і близько 2000 успішних проектів - це чіткі і лаконічні показники того, наскільки ми знаємо і любимо свою справу.

Ви завжди можете зателефонувати
та безкоштовно проконсультуватися,
не гайте часу, дзвоніть!

Етапи геодезичного забезпечення монтажу елементів будівельних конструкцій:

Геодезичний контроль за якістю монтажно-будівельних робіт від АЛЬФА-ЗЕМ можна розділити на п'ять етапів.

Крок №1. Перенесення осей споруд і висотних маяків на монтажні горизонти.

Крок №2. Розмітка розташування монтажних осей і закріплення маяків на монтажних горизонтах.

Крок №3. Геодезичні вимірювання під час установки елементів конструкцій в плані, по висоті і вертикальної осі.

Крок №4. Розмітка монтажних осей і контроль монтажу технологічного устаткування.

Крок №5. Виконавча зйомка.

Зверніть увагу! Кожен крок виконується фахівцями АЛЬФА-ЗЕМ відповідно до державних норм проведення геодезичних робіт у будівництві. Завжди відповідати високим стандартам - це наш головний принцип.

Вартість такої роботи складає від 1000 гривень, але остаточна ціна залежить від складності конкретного проекту.

Отримати безкоштовну консультацію
Ваш телефон: