×
Наші послуги

Переведення садового / дачного будинку в житловий

Ціна на послугу

Тисячі українців володіють хоча б однією одиницею нерухомості за містом. Йдеться про садові і дачні будинки. Зазвичай дача оживає в літню пору року - люди приїжджають сюди відпочити від міських турбот. Але для багатьох наших співвітчизників дачний будинок стає основним місцем проживання. І тут починаються проблеми. Процес переведення садового / дачного будинку в житловий- клопіткий і малоприємний.

Етапи виконання робіт щодо переводу дачного / садового будинку в житловий

Переведення дач і садових будинків, які зведені відповідно до встановлених в Україні норм будівництва, в житлові будинки здійснюють безкоштовно органи місцевого самоврядування селища, села чи міста. Це залежить від територіального та адміністративного розташування дачі / садового будинку. Численні процедури, які необхідні для переведення дачі / садового будинку в категорію житлового будинку, складаються з 3-х основних етапів:

    1. Отримати рішення про переведення будинку в житловий.

Уповноважений орган з дня надходження заяви та доданого до нього пакету документів, приймає рішення про присвоєння дачному/садовому будинку статусу житлового або ж повідомляє про відмову. Відбувається ця процедура протягом місяця.

    2. Внести зміни до техпаспорту.

Рішення місцевої ради про присвоєння дачному або садовому будовою статусу житлового будинку служить підставою для внесення певних змін в технічний паспорт на будівлю, в результаті чого ви отримуєте новий технічний паспорт.

    3. Зареєструвати право власності.

Отримане рішення про переведення будинку в житловий і новий техпаспорт є підставою для внесення змін до Держреєстру речових прав на нерухоме майно та видачі зміненого права власності на житловий будинок.

Ви завжди можете зателефонувати
та безкоштовно проконсультуватися,
не гайте часу, дзвоніть!

Переведення дачного або садового будинку в житловий - це справа, яка забирає багато часу і нервів. Самостійне переведення будівлі в житловий будинок забере не менше півроку, компанія "АЛЬФА-ЗЕМ" виконає переоформлення терміном від 2-х місяців.

Ціна наших послуг складе від 8 000 грн (залежить від площі будівлі).

Терміни — 2-4 місяці.

Вам слід надати нашим фахівцям:

- Оригінал техпаспорта,

- Документи, що підьверджують право власності на будинок і землю,

- Копії картки платника податків та паспорта.

Всі інші клопоти обійдуть вас стороною.

Отримати безкоштовну консультацію
Ваш телефон: