×
Про нас

ТОВ «Альфа-Зем» - експерт в топографо-геодезичних роботах, землевпорядних послугах, оформленні документів на нерухоме майно, юридичному супроводі земельних питань і суперечок, а також - з продажу ділянок.

У штаті фірми працюють фахівці що мають сертифікати інженерів-землевпорядників та інженера-геодезіста. ТОВ «Альфа-Зем» використовує для проведення геодезичних вимірювань сучасний високоточний інструментарій відомих світових марок "Topcon" і "Leica". Комп'ютерна обробка отриманих даних проводиться в сучасних ліцензійних програмах. Всі перераховані вище фактори дозволяють ТОВ «Альфа-Зем» згідно зі ст. 26 Закону України "Про землеустрій" розробляти землевпорядну документацію. Ми гарантуємо достовірність геодезичних розрахунків і правильність оформлення документів!

Наше підприємство надає землевпорядні послуги та юридичну підтримку для власників земельних ділянок, майбутніх землевласників (землекористувачів), будівельників, архітекторів та інших осіб, які мають нерухомість на території міста Києва та Київської області. У ТОВ «Альфа-Зем» готові до співпраці як з юридичними, так і фізичними особами.

Проблеми які часто зустрічаються в нашій практиці , які ми успішно вирішуємо це присвоєння кадастрового номера землі, приватизація земельної ділянки, розділ земельної ділянки, узаконення самовільного будівництва. Співробітники нашого підприємства допоможуть вам в найкоротші терміни зібрати необхідні документи для проведення будь-яких можливих дій із земельними ділянками та іншою нерухомістю.

Ми боремося за клієнта! Тому організували індивідуальний підхід до кожного, що в сукупності з якісним комплексним обслуговуванням дає можливість досягти оптимальних результатів у вирішенні земельних питань.

У процесі роботи з клієнтом приймаються найбільш економічно ефективні рішення, адже мета нашої компанії - максимізувати вашу вигоду від роботи з нами.

Яким чином? Аналіз, підготовка і подача документів, ведення переговорів з державними службовцями, контроль переміщень документів між службами ... Все це супроводжується виснажливими чергами, витраченими нервами, а головне - часом! Час це гроші. Скільки ви б могли заробити за 1-3 місяці? Або не заробити, а зробити просто величезну кількість різноманітних корисних справ. Порахували? Ми теж! Дивіться докладніше на кожній сторінці послуг.

Ми доступною мовою пояснимо всі процеси.

Ви ж хочете розуміти все, що відбувається? Тоді ви звернулися за адресою!

Наші послуги
Недорогі земельні ділянки для Вас! Заходьте та вибирайтє:
Наші клієнти
Переваги
Професіоналізм
у своїй сфері - ми як риба у воді
Компетентність
Не тільки знаємо всі проблеми та подводні камені, але й вміємо вирішувати їх
Досвід
1879 якісно виконаных договорів за 6 років, як Вам?
Надійність
чітко виконуємо усе за договором в зазначений термін!
Низькі ціни
за рахунок оптимизації процесів
Схема роботи
Дзвоніть - проконсультуємо
Зустрічаємося та обговорюємо деталі
Знімаємо копії документів - оригінали нам не потрібні, не турбуйтеся!
Укладаємо договір
Сплачуєте аванс
Мы виконуємо роботу у поті чола, Ви - насолоджуєтеся життям
Доплачуєте залишок за договором - отримуєте документи
Продовжуєте насолоджуватися життям, але з готовими документами