×
Наші послуги

Розмітка (розбивка) осей будівель та інженерних споруд

Ціна на послугу

Серед українців існує думка, що ґрунтовний підготовчий етап будівельних робіт - це висмоктування грошей, часу і сил. Але таке судження помилково. Ігноруючи певні геодезичні та геологічні дослідження, Ви збільшуєте ризик виникнення негативних наслідків через їх невиконання. Хіба воно того варте? Звичайно ж ні.

Будівлі не буде без розмітки (розбивки) осей.

Розбивка осей споруди - це важливий етап робіт, який необхідно провести до початку будівництва. З цією метою геодезисти використовують спеціальний прилад під назвою тахеометр. Він вимірює всі дані самостійно, але робить це при правильному користуванні. Тому краще замовити послугу розбивки осей будівлі в компанії АЛЬФА-ЗЕМ. Наші геодезисти виконують цю роботу і відточують свою майстерність щодня.

Кому потрібна ця процедура?

Розбивка осей будівлі необхідна не тільки для масштабних архітектурних конструкцій. Розміри і цільове призначення об'єкта зовсім не мають значення: маленький дачний будиночок, житловий багатоповерховий будинок і величезний торговий центр однаково потребують розбивки осей.

Осі будівлі закріплюються від початку і до повного завершення будівництва. Не слід пропускати цей крок, тому що наслідки можуть бути досить неприємними. Без розбивки осей будівля може виявитися абсолютно непридатною для експлуатації. Запам'ятайте: помилки неприпустимі. Неточна розбивка призводить до градусних зміни кутів конструкції, а якщо бути точніше - втрачається прямий кут. В результаті и Ви отримуєте перекіс, який впливає на рівність даху.

Ви завжди можете зателефонувати
та безкоштовно проконсультуватися,
не гайте часу, дзвоніть!

Етапи розбивки осі будівлі

В інтернеті є багато інформації про те, як здійснювати розбивку осей без допомоги професіоналів. Але людині, якій далека така наука, як геодезія, не під силу виконати точну розбивку осей. Чому? У вашому домашньому арсеналі інструментів навряд чи знайдеться професійне обладнання. До того ж, необхідно володіти навичками роботи з графічними документами.

Тому залучення до такого типу робіт професійних геодезистів є головним аспектом. Компанія АЛЬФА-ЗЕМ при перенесенні проекту споруди з плану на місцевість виконує такі інженерно-геодезичні роботи:

1. Побудова планово-висотної розмічувальної геодезичної мережі;

2. Розмітка і закріплення на місцевості головних або основних осей споруди;

3. Детальна розбивки споруд (створення будівельної обноски і закріплення на ній основних, детальних і монтажних осей);

4. Створення спеціальної геодезичної основи на вихідному (нульовому) монтажному горизонті.

Для проведення цих робіт ми використовуємо сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні дані. З АЛЬФА-ЗЕМ розбивка осей буде виконана професійно!

Ціна від 1000 (залежить від площі будівлі).

Виконуємо роботу від декілька годин.

Отримати безкоштовну консультацію
Ваш телефон: