×
Наші послуги

Ведення землевпорядної документації по підприємству

Ціна на послугу

Перш ніж почати свій бізнес, Вам необхідно купити або взяти в оренду земельну ділянку, на якій буде розташовано головний будинок і інші необхідні споруди. Незалежно від типу власності, вам потрібно в обов'язковому порядку вести землевпорядну документацію. У чому її завдання? Створення умов стабільного користування земельними ділянками і всіма їх привілеями.

При складанні договору оренди землі обов'язковою його складовою є кадастровий план земельної ділянки та акт встановлення меж. Землевпорядними організаціями проводяться контрольні заміри території для визначення, чи відповідає вона зазначеним раніше розмірами. Ця процедура необхідна, оскільки за час користування землею її межі могли бути істотно змінені. В результаті геодезисти визначають поточні межі і встановлюють територію оренди.

Вся землевпорядна документація формується в електронному вигляді. Це полегшує земельні відносини між підприємством і орендодавцем.

Якщо Ви є великим землевласником або землекористувачем, Вам не обов'язково мати в своєму штаті інженера-землевпорядника, натомість Ви можете звернутися в АЛЬФА-ЗЕМ. Наші фахівці візьмуть всі Ваші питання, пов'язані з землею на себе.

Що включає в себе ведення землевпорядної документації?

  1. Розбір документів. Цей процес має на увазі сортування старої інформації, виявлення неактуальною і подальшу її утилізацію.
  1. Складання бази даних ділянок та документів на них. Така форма організації документації допоможе зібрати в одному місці всю важливу інформацію по ділянках і її структурувати. Адже ваше підприємство може розташовуватися на різних майданчиках або у вас може бути багато ділянок у власності або користуванні. Через це документи можуть загубитися між відділами / людьми на вашому підприємстві. Щоб це виключити наші фахівці складуть базу даних ділянок і наявних документів на них.
  1. Створення карти розташування ділянок. Це комплексний документ, в якому зазначаються межі досліджуваної території, її координати на основі кадастрового розподілу місцевості для виявлення проблем і усунення їх з метою раціоналізації землекористування.
  1. Визначення документів, які необхідно оформити та їх виготовлення. Якщо якихось паперів не вистачає або термін їх дії закінчився, слід якомога швидше привести все в порядок.
  1. Укладення та реєстрація договорів оренди землі. Після збору необхідних документів слід попрямувати в державні інстанції і узгодити з ними умови договору.
  1. Представлення інтересів підприємства і узгодження землевпорядної документації в органах держструктури.

Ви завжди можете зателефонувати
та безкоштовно проконсультуватися,
не гайте часу, дзвоніть!

У Вас закінчується термін дії договору оренди? Зараз саме час подбати про його пролонгацію. Компанія АЛЬФА-ЗЕМ готова взяти на себе всі клопоти по веденню землевпорядної документації на Вашому підприємстві.

Ціна наших послуг договірна, оскільки залежить від того, що конкретно вам потрібно.

Чому ми? Крім 6-ти річного досвіду в земельних питаннях, наші співробітники використовують спеціалізовані прилади і програмне забезпечення. Це означає, що з нами ваше підприємство буде працювати впевнено і надійно.

Отримати безкоштовну консультацію
Ваш телефон: