×
Наші послуги

Реєстрація права власності в держреєстрі

Ціна на послугу

Щоб офіційно стати власником нерухомості, потрібно пройти спеціальну процедуру. Підтвердженням права власності служить відповідний запис в Держреєстрі речових прав на нерухоме майно з подальшою видачею інформаційної довідки з нього. Для оформлення заявки на внесення даних до Держреєстру потрібно відвідати держреєстратора або нотаріуса.

Нерухомість, яка вимагає реєстрації:

• приватні будинки;

• квартири в багатоповерхових будинках;

• житлові та нежитлові будівлі;

• земельні ділянки.

Процес реєстрації

Для оформлення права власності на нерухомість треба заповнити заяву встановленого зразка у нотаріуса або держреєстратора. Вона вноситься в базу даних Держреєстру. До заяви потрібно додати необхідний пакет документів. До того ж при реєстрації треба пред'явити чек про сплату держмита.

У підсумку вам видається «Інформація про реєстрацію права власності на нерухомість», іншими словами, витяг з реєстру без штампа та підпису. Ціна довідки в електронному форматі становить 17 грн, а виписка на папері обійдеться в 34 грн.

Ви завжди можете зателефонувати
та безкоштовно проконсультуватися,
не гайте часу, дзвоніть!

Замовити реєстрацію права власності

Ціна від 1000 грн.

Остаточна вартість залежить від складності проведених операцій.

Терміни 7-14 днів.

Документи, необхідні для реєстрації прав власності:

1. Копія паспорта та іпн - для фізичних осіб, копія правовстановлюючих документів - для юридичних осіб.

2. Витяг з Державного земельного кадастру.

3. Рішення про передачу у власність (оренду), державний акт на землю, договір оренди.

4. Довіреність на представлення інтересів власника (користувача) земельної ділянки.

Згідно із законодавством, реєстрація прав власності громадян на нерухоме майно повинна здійснюватися в термін до 5-ти робочих днів. Але на ділі все відбувається інакше. Багато українців стикаються з некомпетентністю реєстраторів, які не освоїли як слід інтернет-систему реєстрації. Через це відбуваються численні збої. До того ж нечувані черги в держустановах ніколи не закінчуються.

Компанія АЛЬФА-ЗЕМ збереже ваш час і гроші. Наші фахівці зроблять всю роботу точно і швидко, а вам не доведеться витрачати свої нерви. Звертайтеся в АЛЬФА-ЗЕМ за послугами професіоналів в сфері землеустрою.

Отримати безкоштовну консультацію
Ваш телефон: