×
Наші послуги

Створення і наповнення обмінних XML файлів

Ціна на послугу

Внесення обмінного XML-файла в базу даних Національної кадастрової системи - це один із заходів підтвердження ваших прав на землю. Без цього файлу вам не видадуть витяг з державного земельного кадастру, а отже ви не зможете отримати інші документи, необхідні для операцій з землею.

Базовими елементами формування обмінного файлу є геодезичні дані (координати точок повороту меж земельно-кадастрових одиниць), які забезпечують просторову основу інших відомостей обмінного файлу і можливості їх використання в складі автоматизованої системи державного земельного кадастру.

Що таке XML-файл і навіщо він потрібен?

XML-файл містить різну інформацію про земельну ділянку: розташування кутів повороту, розмір, призначення, площа, склад угідь та інші технічні дані. Крім цього, в нього вносяться відомості про виконавця файлу і її власника, підставу отримання права власності / оренди, про сусідів.

Яке його призначення? Такий файл може знадобитися для надання електронної форми державного акта, договору оренди землі, договору сервітуту або документації із землеустрою для реєстрації ділянки і т.д.

Компанія АЛЬФА-ЗЕМ має спеціальне програмне забезпечення і досвід своїх співробітників для швидкого створення і наповнення обмінних файлів.

Як створюється XML-файл в АЛЬФА-ЗЕМ?

1. Ви приносите нам або надсилаєте по електронній пошті копії таких документів:

• документа, який підтверджує ваше право власності або користування землею;

• паспорта, ідентифікаційного номера або реєстраційних паперів (для юридичних осіб).

2. Ми перевіряємо дані про вашу земельну ділянку і формуємо обмінний файл. Робимо все швидко і скрупульозно - час роботи зазвичай займає від 2-х годин до 1-го дня.

Готовий обмінний XML-файл краще забирати у нас в офісі, оскільки управління Держгеокадастру вимагає, щоб він був записаний на CD-диск. Або висилаємо вам по електронній пошті, а на CD-диск записуєте самі. Як вам зручно.

Ви завжди можете зателефонувати
та безкоштовно проконсультуватися,
не гайте часу, дзвоніть!

Замовити обмінний XML-файл

Ціна - 300 грн, термін - від декількох годин.

У разі необхідності ми допоможемо вам отримати витяг з Держгеокадастру і зареєструвати ваші права власності в держреєстрі. Зверніться до наших фахівців і отримаєте свої документи якомога швидше.

Отримати безкоштовну консультацію
Ваш телефон: