Наші послуги

Технічна документація щодо встановлення меж земельної ділянки

Ціна на послугу

У кожного з нас є право на безкоштовну медицину, освіту і приватизацію. Цікаво те, що в Законі про землю придбання землі шляхом платної приватизації не передбачено в принципі. Або безкоштовна приватизація, або купівля-продаж державної ( коммунальної) землі у загальному порядку. Правда, безкоштовність ця з розряду «один раз спробуєш - більше не захочеться». Всі ми користувалися послугами державних лікарень та освітніх установ, тому знаємо, як це відбувається в житті. Так ось, «безкоштовна» приватизація - того ж поля ягода.

Але конституційне право на приватизацію ділянки є, а значить ним можна скористатися. 

Безкоштовно приватизовувати землю в Україні можливо для :

  1. Ведення особистого селянського або фермерського господарства (не більше 2.00 га),
  2. Садівництва (не більше 0.12 га),
  3. Будівлі приватного будинку чи господарських будівель ( не більше 0.25 га в селах, 0.15 га в селищах, 0.10 га в містах ),
  4. Своєї дачі (не більше 0.10 га), 
  5. Приватного гаража (не більше 0.01 га).

Як здійснюється приватизація землі у 2019?

У статті 116 Земельного кодексу України написано, що кожен українець має право приватизувати землю. Щоб реалізувати це право, можна піти двома шляхами: або зробити відведення землі, або оформити технічну документацію.

Приватизація землі під приватним будинком через оформлення техдокументації можлива в разі, якщо оформлено право власності на нерухоме майно (житловий будинок).

Якщо ж такої підстави у вас немає, будьте готові провести відведення землі.

На перший погляд - нічого складного. Але на ділі виявляється, що приватизувати землю під будинком у держави нелегко. Хочете дізнатися, через що вам доведеться пройти?

Покроково: як виглядає приватизація земельної ділянки

Перший крок-це подання заяви. Громадянин України, який бажає приватизувати земельну ділянку, повинен подати заяву в районну держадміністрацію ( сільраду, міськраду, селищну раду) за місцем знаходження ділянки. У цій заяві вказуємо паспортні дані заявника, місце, де знаходиться земельна ділянка та її розмір, а так само на якій підставі єю користується заявник.

Які документи Вам знадобляться?

1. Нотаріально завірені копії документів, які підтверджують право власності на нерухомість (житловий будинок), розташований на ділянці.

2. Копії техпаспортів на всі споруди.

3. Документи власника нерухомого майна, яке знаходиться на ділянці (копії його паспорта та ідентифікаційного коду)

4. Довіреність на співробітників АЛЬФА-ЗЕМ для представлення ваших інтересів.

Рішення про приватизацію приймається у місячний термін. У цьому ж документі (як правило) дається дозвіл на розробку і виготовлення технічної документації для оформлення  права приватної власності на земельну ділянку.

Надалі ви звертаєтеся в землевпорядну компанію і замовляєте кадастрову зйомку землі. Фахівці проведуть обміри земельної ділянки, звірять його межі і оформлять відповідний акт для погодження меж із сусідами.

На підставі цього документа вам розроблять саму документацію. Важливо: для її виготовлення в обов'язковому порядку знадобиться інформація про склад угідь, сусідніх ділянках та ін.

Далі вам треба отримати грошову оцінку ділянки, потім узгодити документацію в Держгеокадастрі і органах архітектури. Якщо всі документи в порядку, вашу ділянку успішно зареєструють в Національній кадастрової системі і присвоять їй особистий номер. Не забудьте отримати витяг з Державного земельного кадастру.

Ви завжди можете зателефонувати
та безкоштовно проконсультуватися,
не гайте часу, дзвоніть!

Замовити приватизацію землі

Ціна послуги в Києві 18 000 грн, у Київській області від 7000 грн (залежить від місця розташування).

Терміни 1-1,5 місяця.

З одного боку держава йде назустріч громадянам, спрощує процес приватизації землі, але з іншого - все не так просто.

Вам доведеться витратити десятки годин в довгих чергах, змиріться з цим або шукайте інші варіанти виходу з ситуації.

Щоб зберегти час, нерви і приватизувати землю швидше, звертайтеся до професіоналів. З компанією АЛЬФА-ЗЕМ ви ніколи не потрапите в бюрократичний вир земельних служб.

Отримати безкоштовну консультацію
Ваш телефон: