×
Наші послуги

Проект відведення земельної ділянки

Ціна на послугу

Відведення землі можуть здійснювати і фізичні, і юридичні особи. Але сама процедура виглядає абсолютно однаково: все починається з паперової тяганини, триває в кілометрових чергах і закінчується отриманням документів на землю. Весь процес супроводжується численними консультаціями у родичів, друзів, знайомих і риторичним питанням: «А чи варто було воно того»?

Щоб все зробити як годиться, дотримуйтесь законодавчо встановленою процедурою.

З чого почати відведення землі (порядок отримання земельної ділянки)?

Будь-які земельні відносини між фізичними і юридичними особами регулюються законом. Він говорить, що для відведення ділянки потрібно мати підставу, а саме - дозвіл місцевої влади або держави.

Раз ви читаєте цю статтю, значить такого дозволу у вас, швидше за все, немає. Щоб його отримати, будьте готові пройти наступну процедуру.

1. Подати заяву / клопотання і повний пакет документів

Вам необхідно звернутися до влади і подати заяву / клопотання по місцю розташування земельної ділянки. Це може бути міська або сільська рада, районна або обласна держадміністрація, обласне управління Держгеокадастру. У влади є місяць для прийняття рішення за вашою заявою.

Заява / клопотання повинно містити інформацію про заявника (ПІБ / назва юр.особи, місце проживання / перебування) та ділянки (розмір, адреса, підставу для відведення та ін.). З обов'язкових документів - копії паспорта та ідентифікаційного коду / юридичні документи; графічні матеріали, правовстановлюючі документи і довідки - по ситуації.

Відведення земельної ділянки в Києві має свої особливості - крім рішення Київської міськради ще необхідно отримати завдання на проектування в Департаменті земельних ресурсів при міськраді.

2. Розробити і узгодити проект відведення

Маючи на руках дозвіл, ви сміливо укладаєте договір на проведення землевпорядних робіт з ліцензованою компанією.

Фахівці АЛЬФА-ЗЕМ діють у такий спосіб:

• проводять обміри ділянки і готують все для підписання Акту для узгодження меж з сусідами;

• розробляють проектну документацію щодо відведення землі;

• після погодження проекту землеустрою з територіальним управлінням Держгеокадастру та відділом містобудування та архітектури, вашу ділянку зареєструють в Національній кадастрової системі з присвоєнням їй унікального кадастрового номера.

3. Затвердження проектної документації

Узгоджена документація і витяг з Державного земельного кадастру в залежності від розташування ділянки подається на затвердження до міської або сільської ради, районної або обласної держадміністрації, обласне управління Держгеокадастру. Після розгляду документів відповідний орган приймає рішення про затвердження проектної документації та передачі земельної ділянки у власність/оренду.

4. Отримати документи на землю

Для цього потрібно подати заяву з прикріпленим пакетом документів до територіального підрозділу Центру надання адміністративних послуг / органи місцевого самоврядування. Як тільки ваші дані опрацюють, Ви отримаєте Інформаційну довідку про те, що ваше право на землю зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

На перший погляд складно, але цілком можливо. Однак реальна картина виглядає так:

• Вам потрібно рано вставати або зовсім не лягати

• добираєтеся до пункту призначення і займаєте чергу

• якщо Вам пощастило, товаш номер знаходиться в діапазоні перших двох десятків, якщо ні - можете повертатися додому і заводити будильник на наступну ніч.

І так до тих пір, поки ви не капітулюєте або не відведете земельну ділянку.

Ви завжди можете зателефонувати
та безкоштовно проконсультуватися,
не гайте часу, дзвоніть!

Замовити відведення землі можна в АЛЬФА-ЗЕМ:

Ціна по Київській області — від 8000 грн, по Києву — від 18000 грн. Залежить від площі ділянки, цільового призначення землі, від місця розташування.

Терміни 3-4 місяці.

Довірте отримання проекту відведення земельної ділянки нам! Компанія АЛЬФА-ЗЕМ надає всі види землевпорядних послуг в максимально швидкі терміни. Наші фахівці рішучі і досвідчені, мають сертифікати землевпорядників.

Доручіть справу професіоналам або підете ставити будильник на 04.00 ранку?

Отримати безкоштовну консультацію
Ваш телефон: