×
Наші послуги

Поділ і об'єднання земельних ділянок

Ціна на послугу

Поділ / об'єднання земельних ділянок нагадує дитячий пазл: ви збираєте його по шматочках, а під кінець виявляється, що в коробці не вистачає пари маленьких, але дуже необхідних фрагментів. В результаті картинка залишається неповноцінною, а ви вкрай засмучені. Причому тут земельні питання? Все відбувається аналогічно.

Процедура поділу / об’єднання земельної ділянки складається з чотирьох етапів. На кожному з них Вам доведеться зібрати необхідні документи і пройти через бюрократичний апарат. Будьте готові до того, що процес поділу/об'єднання буде тривалим.

І врахуйте, що ви можете поділити / об’єднати землю тільки в тій ситуації, якщо документально підтвердили своє право власності.

Для поділу та об'єднання ділянок потрібно:

1. Отримати підставу для цих цілей.

Такою підставою можуть служити нотаріальна заява власника, договір про розподіл майна, судова ухвала або рішення місцевої / державної влади. Потім ви звертаєтеся в землевпорядну компанію, і починається процес поділу/об’єднанняземельної ділянки.

2. Розробити і узгодити документи.

Це завдання краще довірити компанії АЛЬФА-ЗЕМ. Крім технічних документів, фахівці компанії створять XML-файли ділянок.

Після цього потрібно передати документацію до територіального відділу Держгеокадастру та районного архітектора. Після отримання висновків Держгеокадастру та Архітектури, кадастровий реєстратор зареєструє нові ділянки і надасть витяг з Державного земельного кадастру. Все це відбувається протягом 14-ти днів.

3. Затвердити технічну документацію.

Цей крок необхідний, якщо ділянка знаходиться в оренді. В іншому випадку - пропускайте і переходьте далі.

Направте заяву, витяги з ДЗК і оригінал технічної документації в органи місцевої влади (міську або сільську раду, районну держадміністрацію).

Ваші документи розглянуть протягом місяця і видадуть рішення про затвердження технічної документації та поділу/об’єднання земельних ділянок. Укладіть новий договір оренди або закріпіть своє право на постійне користування ділянкою в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Пройдіть державну реєстрацію прав на новоутворені земельні ділянки.

Після подачі пакетів документів державному реєстратору в центрі надання адміністративних послуг, інформація про ваші ділянки буде внесена до Єдиного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Зрештою, після довгих місяців тяганини і простоювання в чергах, ви зможете розділити/об’єднати земельну ділянку. Але навіщо себе мучити, якщо поділ/об’єднання землі можна доручити професіоналам? Вам не доведеться оббивати пороги незнайомих кабінетів і на кожному етапі сумніватися в правильності оформлення документів.

Ви завжди можете зателефонувати
та безкоштовно проконсультуватися,
не гайте часу, дзвоніть!

Замовити поділ / об'єднання земельних ділянок

Ціна послуги в Києві від 10000 грн, у Київській області від 6000 грн. Залежить від кількості дільниць.

Терміни 2-3 місяці.

Після співпраці з АЛЬФА-ЗЕМ у вас залишаться приємні спогади, тому що ми точно знаємо, як прискорити процес розподілу / об’єднання землі.

Отримати безкоштовну консультацію
Ваш телефон: