×
Наші послуги

Кадастрова зйомка

Ціна на послугу

Якщо потрібно виконати щось якісно, ​​слід зайнятися цим самостійно - говорить народна приказка. Але що робити, якщо вам необхідно здійснити кадастрову зйомку, а ви навіть не уявляєте, що кадастрова зйомка під собою має на увазі? Для початку ознайомтеся з базовими поняттями і покроковою інструкцією. Це дасть вам можливість відчути себе впевненіше в землевпорядних роботах.

Навіщо потрібна кадастрова зйомка?

Головним чином цю процедуру проводять тоді, коли потрібно оформити землевпорядну документацію. Зазвичай це стосується відведення, поділу, приватизації землі ...

Кадастрова зйомка здійснюється для того, щоб уточнити площу земельної ділянки, визначити території ваших угідь, отримати достовірні координати меж ділянки. Крім площі, фіксуються всі наземні будівлі і споруди, уточнюється їх розташування.

Отримані дані необхідні для того, щоб поставити ділянку на кадастровий облік і отримати права на нього. Тільки після цього ви зможете розпоряджатися своєю землею: вести будівництво на ній, здавати в оренду, продавати, дарувати і т.д.

Сама процедура виглядає наступним чином:

1. Фахівці знімають межу ділянки, розташовані на ньому об'єкти і територію, що знаходяться в 15-ти метровій смузі.

2. В радіусі 100 метрів геодезисти також виявляють інші важливі об'єкти (промислові об'єкти, кладовища, ліси та ін.). Координати точок земельної ділянки визначають за допомогою спеціального приладу - тахеометра або GPS-приймача.

3. Тривалість зйомки залежить від наявності або відсутності рослинності, будівель, споруд, і може зайняти від однієї години і більше. За цей час фахівці роблять обміри меж вашої ділянки, потім визначають площу газонів і твердих покриттів, виявляють, чи є які-небудь обмеження в користуванні ділянкою.

Ви завжди можете зателефонувати
та безкоштовно проконсультуватися,
не гайте часу, дзвоніть!

Для виконання робіт Вам знадобляться наступні документи:

- викопіювання або фрагмент карти з вказаними місцем розташування земельної ділянки;

- копія паспорта та ІПН або правовстановлюючі документи юридичної особи.

Актуальність земельного питання помітно зросла за останні роки. Це пов'язано з тим, що люди стали більше цікавитися своїми правами і пільгами. Якщо є шанс отримати у власність земельну ділянку, навіщо втрачати таку можливість?

Замовити кадастрову зйомку в АЛЬФА-ЗЕМ

Ціна від 2000 грн.

Термін виконання 1 неділя

Компанія АЛЬФА-ЗЕМ надає широкий спектр послуг в сфері землеустрою, геодезії та оформлення прав на землю. За 6 років роботи ми успішно виконали умови більше 1800 договорів, можемо відповісти на будь-яке питання яке цікавить Вас, і виконуємо роботу в зазначені терміни. Якщо вам необхідна допомога - зв'яжіться з нами по телефону або електронною поштою, і ми допоможемо вам з кадастровою зйомкою земельної ділянки.

Отримати безкоштовну консультацію
Ваш телефон: