×
Наші послуги

Документи для проведення угод по землі

Ціна на послугу

Купівля-продаж, дарування, міна будинку і землі - всі ці процеси приховують під своєю «простотою» більше підводних каменів, ніж придбання нерухомості. Юридичні неточності можуть призвести до скасування угоди навіть після нотаріального засвідчення. А це марно витрачені гроші і зусилля. Не найприємніший результат подій, чи не так?

Тому підійдіть до оформлення, оцінки та перевірки достовірності документів для проведення угод по землі з особливою ретельністю.

Перелік документів для купівлі-продажу землі

Відповідно до закону «Про нотаріат» перелік документів, які потрібно пред'явити нотаріусу для укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки, наступний:

  1. Цивільні паспорта та ідентифікаційний код (картка платника податків) від обох сторін угоди. Виняток становлять особи, які відмовилися від ІПН через релігійні або будь-які інші переконання в установленому законом України порядку.
  1. Документ який підтверджує право власності. Це може бути договір дарування землі (якщо при купівлі-продажу ділянки його межі не пересувалися), підтвердження права спадщини, акт про право власності на земельну ділянку.
  1. Експертна грошова оцінка землі. Розробляється протягом 2-3 днів і складається зі звіту про вартість земельної ділянки. Її визначають шляхом аналізу і моніторингу ринкових пропозицій.
  1. Нормативно-грошова оцінка землі (на вимогу нотаріуса). Документ видається Держгеокадастром протягом двох тижнів.
  1. Довідка про відсутність споруд і будівель наземельній ділянці, що продається. Якщо ж земля продається з будівлями на її території, необхідно пред'явити документ, який підтверджує право власності на них.
  1. Підтвердження згоди дружини (чоловіка) продавця на продаж земельної ділянки, якщо він був куплений в момент перебування в офіційному шлюбі (крім випадків, коли земельна ділянка перейшла у власність шляхом приватизації).
  1. Заява про згоду дружини (чоловіка) покупця на здійснення угоди, завірена нотаріусом.
  1. Свідоцтво про реєстрацію шлюбу від обох сторін угоди.

Список доволізначний, але якщо хоч одного документа не буде - ваша угода виявиться під загрозою.

Після офіційного оформлення земельної ділянки у нотаріуса, продавцеві видається копія договору про проведену операцію і виписка про сплату податку. Покупець, у свою чергу, отримує оригінал договору про купівлю-продаж та інформаційнудовідку, що підтверджує реєстрацію права власності на земельну ділянку.

Щоб бути повністю впевненим у достовірності всіх довідок і виписок, а їх, як бачите, чимало, довірте оформлення документів компанії АЛЬФА-ЗЕМ. Ми гарантуємо законність отриманих документів для провадження цивільно-правових угод по землі і рішення ваших питань точно в строк.

Ви завжди можете зателефонувати
та безкоштовно проконсультуватися,
не гайте часу, дзвоніть!

Замовити збір документів для угод по землі

Цена 2000 грн

Терміни 7-14 днів.

 

Отримати безкоштовну консультацію
Ваш телефон: