×
Наші послуги

Винесення меж земельної ділянки в натуру (на місцевість)

Ціна на послугу

Земля - ​​цінний ресурс з великими можливостями для її власника. Але нерідко вона стає причиною головного болю: сусіди хочуть привласнити собі частину вашої території, ви плануєте побудувати будинок, але є сумніви в правильності межі ділянки, при купівлі землі, щоб переконатися в точності її меж або просто знищені межові знаки. У таких випадках не обійтися без встановлення меж.

Що таке винесення меж земельної ділянки?

Винесення меж земельної ділянки або встановлення (відновлення) меж - це процес розмітки території, визначення та фіксації її меж. Під час процедури винесення межі земельної ділянки позначаються спеціальними межовими знаками.

Процес виносу меж земельної ділянки здається нескладним, але на практиці Вам доведеться:

• провести підготовчі, картографічні, топографо-геодезичні роботи та роботи із землеустрою;

• скласти і оформити технічну документацію (акт приймання-передачі межових знаків);

• бути присутнім під час встановлення межових знаків і домогтися присутності сусідів.

Куди звертатися з приводу виносу меж земельної ділянки?

Ви завжди можете зателефонувати
та безкоштовно проконсультуватися,
не гайте часу, дзвоніть!

Щоб встановити (винести) межі земельної ділянки, фахівцям потрібно знати координати її поворотних точок, а також підтвердження, що ви розпоряджаєтесь землею на законних підставах. Фізичним особам необхідно надати копію документа на право власності на землю, паспорта та ідентифікаційного коду, а юридичним - копію документа на право власності або користування землею і їх юридичні документи.

Зрозуміло, що для виконання вищеописаних робіт потрібно спеціальне дороге обладнання, тому власники ділянок вдаються до послуг сертифікованих землевпорядних компаній. Компанія АЛЬФА-ЗЕМ володіє всіма потрібними приладами. У нас працюють кваліфіковані інженери-геодезисти.

Ціна на встановлення межових знаків - від 2500 грн (залежить від площі ділянки і кількості точок).

Виконуємо все за кілька годин.

Вимоги до межових знаків та їх встановлення

Кожному знаку притаманний неповторний в Україні десятизначний номер. Після позначення меж приватної території, її власник спільно з сусідами підписує акт приймання-передачі межових знаків на зберігання. Межові знаки залишаються у вас.

Держава зобов'язує встановлювати межові знаки встановленого зразка, які отримують в Центрі земельного кадастру. Однак дістати такі знаки неможливо через їх відсутність. Тому для встановлення меж земельних ділянок можна використовувати межові знаки інших зразків.

АЛЬФА-ЗЕМ встановлює межові знаки такого виду: металева труба діаметром 3-7 см і заввишки 80-100 см або дерев'яний стовп діаметром від 10 см і від 100 см у висоту. Межі, які проходять через природні і штучні об'єкти, де не можливо встановити межові знаки, позначаються фарбою.

Отримати безкоштовну консультацію
Ваш телефон: