×
Наші послуги

Геодезичний супровід будівельного процесу

Ціна на послугу

Геодезичний супровід будівництва — фундамент, на якому тримається надійність майбутньої будівлі. Без геодезії неможливо уявити зведення жодної споруди: від приватного будинку до бізнес-центру.

Геодезичні роботи в сфері зведення будівель включають в себе великий комплекс складних процесів. Однак основою якісної роботи завжди буде виступати професіоналізм геодезистів.

Етапи геодезичного супроводу будівництва:

  1. Геолого-геодезичні дослідження ділянки - перший крок перед початком зведення будівлі. Воно полягає в тому, що спільними зусиллями геологів і геодезистів визначається, чи підходить ділянка для будівництва. Для цього беруть проби ґрунту, визначають рівень грунтових вод, вимірюють нахил рельєфу, обчислюють навантаження, яке може понести грунт і т. д.
  2. Створення геодезичної основи - це формування єдиної системи координат, яка геометрично відповідає проекту будівлі. Від цього етапу залежить не тільки якість майбутньої споруди, але і складання всієї подальшої документації, яка надається в контролюючі органи по закінченню будівництва.
  3. Геодезична розбивка основи. Включає в себе зведення розбивочної мережі будівельного майданчика для винесення в натуру осей будівлі, а також магістральних лінійних споруд.
  4. Створення внутрішньої розбивочної основи під час будівництва наземної частини будівлі.
  5. Проведення розбивки для будівельно-монтажних робіт.
  6. Геодезичне вимірювання параметрів споруди і контрольні зйомки для формування виконавчої документації.
  7. Геодезичні спостереження за деформаціями основи, а також інших частин будівлі.

Перераховані етапи геодезичного супроводу завжди включають в себе ряд додаткових робіт, таких як топографічна і фасадна зйомка, розробка технічних планів, створення виконавчого креслення та іншої документації.

Як супроводжуємо ми?

Під час геодезичного забезпечення над проектом працює ціла бригада фахівців фірми АЛЬФА-ЗЕМ. Вона забезпечена дорогим геодезичним обладнанням: лазерними і оптичними нівелірами, тахеометрами і т.д.

Ви завжди можете зателефонувати
та безкоштовно проконсультуватися,
не гайте часу, дзвоніть!

Виконання кожної дії на всіх етапах супроводу здійснюється у відповідності з геодезичними нормами і правилами. Ми відмінно знаємо свою роботу, розбираємося в законодавстві і відповідально ставимося до кожного замовника. Але головне, що ми даємо - це гарантію довговічності і безпеки Вашої майбутнього споруди.

Вартість роботи становить від 1000 грн.

Ціна залежить від складності проекту і витраченого на нього часу.

Отримати безкоштовну консультацію
Ваш телефон: